O nás

PMR (Prague Machine Representation) zastupuje přední světové výrobce v oblasti strojírenství, kteří jsou lídry v oblasti optimalizace výroby, snížení délky výrobních cyklů, kvality a přesnosti. Je Vaším partnerem a prostředníkem pro zavádění inovací ve výrobě, které jsou úsporné ekonomicky i ekologicky a pomáhají zlepšit konkurenceschopnost výroby.

Naši partneři

Modig (CNC obráběcí centra)

Švédský výrobce CNC obráběcích center Modig je světový lídr v oblasti vysokorychlostních obráběcích technologií, z nichž některé jako první zavedl na trh. Modig klade důraz na vývoj vysoce kvalitních technologií v úzké spolupráci se svými zákazníky, mezi něž patří mimo jiné největší světoví výrobci v oblasti letectví a automotive. Modig znamená ve švédštině „odvážný“ a tato vlastnost se jeho vlastníky předává z generace na generaci v podobě inovativní technologie a úsilí posouvat hranice nejvyšší kvality a současně rychlosti výroby.

Krédem Modig je „přinášet technologie zítřka už nyní“.

Technickou vynalézavost a kvalitu obráběcích center ocenila například i firma Boeing, která své ocenění v této kategorii udělila pouze firmě Modig. Unikátní řešení, flexibilní konfigurace a nekompromisní přístup ke kvalitě a přesnosti poskytují uživatelům konkurenční výhody v sektorech jako jsou: letecký a kosmický průmysl, automotive, dopravní strojírenství a obrábění větších komponent v těžkém strojírenství. Modig dokáže poskytnout technologická řešení nejen nejvyšší kvality a přesnosti výroby, ale i zvýšené produktivity dle přesných parametrů zákazníka.

TEVI (Elektrická užitková vozidla, tahače a elektrická vozidla na míru zákazníka)

TEVI neboli Turkish electric vehicle industries, je inovativní inženýrsko-výrobní společnost, která poskytuje široké spektrum elektrických vozidel pro přepravu nákladu a osob. Vývoj a produkce se zaměřuje zejména na přepravu v průmyslové výrobě, skladech a obsluze letišť a jejich provozu. TEVI díky silnému technologickému zázemí dokáže upravit či vyvinout elektrická vozidla dle specifických potřeb zákazníka za přijatelné náklady. TEVI klade důraz na vysokou kvalitu a užitkovost za cenu, která je nižší než u jiných evropských konkurentů. TEVI dokáže optimalizovat vaše výrobní a skladovací procesy.

TEVI to jsou spolehlivá, efektivní a úsporná (zcela bezemisní) elektrovozidla s tichým provozem, které podporuje autorizovaný servis a dodávka originálních náhradních dílů.

PRODUKTOVÉ ŘADY:

Tahače

Řada „A“ jsou tahače zkonstruované pro spolehlivý a snadný provoz dle jakékoliv potřeby zákazníka do 5 tun nákladu. Robustní řada „TT“ má tažnou kapacitu až 25 ton a využívá se například na letištích.

Nákladní vozy

Řada „C“ s kompaktním a robustním ocelovým rámem slouží k přepravě nákladu. Různost konfigurací a možnost adaptace dle speciálních potřeb je podobně jako u dalších vozidel TEVI samozřejmostí. Nosnost těchto vozidel je 1400 Kg a tažnou kapacitou až 4500 kg.

Speciální užitková vozidla a adaptace

Jsou využitelná s řadou nástaveb jako jsou jeřáby, kontejnery, speciální nosiče na přepravu specifických nákladů (např. náklady s vysokou teplotou) či jako údržbová vozidla pro komunální služby. Inženýři TEVI jsou zde pro Vás, aby společně s Vámi adaptovali existující řady TEVI dle Vašich specifických potřeb.

Přeprava osob

Vozidla k osobní přepravě Vám pomohou bezpečně a efektivně přepravit až osm osob tam, kam potřebujete. Ať už se jedná o velké výrobní provozy, letiště nebo rezorty.

Odvětví a sektory :

  • Kosmický průmysl/Aerospace
  • Automotive
  • Letecký průmysl
  • Průmyslová výroba

Partneři :